Relaterede varer
-
kr.239,00 inkl. momsEt af de mest brugervenlige øjen-makeup’s produkter jeg nogensinde har prøvet. Lette som creme, og tørrer ind som pulver. De er så lækre at jeg allerede har foræret flere varianter i gaver til familiemedlemmer inden de nåede på shoppen, for begejstringen vil ingen ende tage😍 Nu er de her endelig!Applikatoren i flasken kan du bruge til at påføre farven direkte på øjenlåget eller i øjenkrogen (super lækkert med de lyse farver), og brug let din finger eller Shadow Brush til at ”duppe”/fade produktet ud som du vil have det. Efter få sekunder tørrer produktet op som var det helt almindelig øjenskygge, der er låst fast hvor du har påført den. Kan påfører både helt let eller meget defineret alt efter hvad du ønsker. En sand vinder til både begyndere og garvede 😍Umber er den lækreste, brændte bordeaux farve med let perle-shimmer✨Findes i 8 forskellige creaseproof farver, og du finder dem alle her.
-
kr.219,00 inkl. momsEngang imellem rammer man sådan en periode hvor det nærmest synes umuligt at vække sine læber til live igen. Her er læbemasker geniale, og 100% en af de life savers du har brug for at have liggende derhjemme til når behovet opstår – og denne er den bedste jeg nogensinde har prøvet😍 Som navnet indikerer er den genial at bruge henover natten mens din krop restituerer. Derfor står min altid på natbordet, så jeg nemt kan huske den inden jeg lægger mig. Den ultimative læbe-førstehjælp!Med Ilias meget respektfulde tilgang til ingredienser, har de endnu engang lavet et sandt home run – og den har været en drøm for mig at teste. Brug evt morgen og aften for bedst resultat👌🏼Salicornia Herbacea Extract (Tangplante) forbedrer fugtbalancen med op til 6000% for mere smidig hud og et glattere udseende. Hyaluronsyren hjælper med at tiltrække og binde fugt til læberne og papayaenzymer polerer nænsomt dine døde hudceller væk, så de andre ingredienser rigtigt kan komme til og pleje😍
-
kr.239,00 inkl. moms
Absolut min yndlings mascara!
Jeg har efterhånden prøvet min vej igennem mascara’er og vi ved alle at det er en jungle! Denne mascara kan virkelig lidt af det hele! ILIA er kendt for at lave hudplejebaseret makeup, og deres mascara er ingen undtagelse. Den indeholder derfor også en masse plejende ingredienser, for at passe bedst muligt på dine vipper. Men det bedste ved den er uden tvivl, at selvom den er plejende, så er de ikke gået på kompromis med produktet! Den holder hele dagen uden at drysse, tynger ikke vipperne, separerer vipperne, løfter, giver længde, den kan bygges op – ej men jeg ELSKER den!
Farven er sort (kaldes After Midnight).
Jeg har endda testet andre mascara’er i mellemtiden, men jeg kan ikke lade være med at vende tilbage til denne. Hold nu shisse, jeg synes bare den er fantastisk. ENJOY!
-
kr.209,00 inkl. momsPenslerne du påfører din makeup med, spiller en kæmpe rolle i hvor både pænt du får den lagt, og hvor nemt det er at have med at gøre. ILIAs pensler gør dét at lægge makeup til en leg😍 Hver børste er specielt designet til at lette påføringen og forbedre finishen. Lavet af de fineste syntethår (taklon). Penslen er super nem at rengøre med mild sæbe og varmt vand👌🏼Shadow Brush er designet til altid at opsamle den perfekte mængde produkt, så din skygge bliver så nem at styre som muligt. Penslen har et fladt, konisk hoved og påfører din skygge blødt og let i et jævnt lag✨
En pensel du ikke vil fortryde at have i din samling! -
kr.99,00 inkl. moms
Hvis du kunne skifte dine læbeprodukter ud med veganske og bæredygtige produkter, uden at gå på kompromis med kvaliteten, ville du så?
Den naturlige læbestift fra Le Papier giver dine læber en langvarig smuk nuance, der føles smørblød på læberne. Smukkeste holdbarhed, nemmeste påføring og dejligste følelse på læberne. Jeg er SOLGT!
Ruby – den perfekte mørke efterårs- blommefarve. Absolut en personlig favorit! (Mere rødlig i tonen end Cerise, der bliver mere lilla)
*Der er ikke stor forskel på finish på dem der er matte og dem der er glossy – jeg vil selv beskrive dem alle som cremede i finish
-
Udsolgt
kr.229,00 inkl. momsAAAAH! IT’S HERE!😍
Bryn-produktet du har manglet hele dit liv. Lynhurtigt brow-lift i en krukke. For os hvis hår ikke vokser i den rigtige retning af natur, er det en umulig opgave at få de der bryn til at gå mere skråt opad – ELLER, det var det indtil nu!
Produktet virker lidt som en voks og hårlak for dine bryn, og FRYSER hårene i den retning du gerne vil have dem i.
Jeg har lavet det i samarbejde med BySahl, der er bryn-eksperter, og vi har sammen fundet frem til det perfekte brynstylings produkt, der møder de behov vi har hørt i har!
Påfør med den medfølgende børste eller spoolie of your choice. AND ENJOY THOSE CUTE BROWS😍
Til farve til brynet, anbefaler jeg at bruge den skrå brynpensel til at påføre dette vidunder, der kan skabe både lette og/eller definerede bryn alt efter din præference!

ILIA Soft Focus Finishing Powder - Fade Into You (Translucent)
Kun 2 tilbage på lager
Der er ingen anmeldelser endnu.